Nike: оригінал чи підробка

Nike - відома компанія, продукція якої популярна у всьому світі. Її взуття та одяг вибирають спортсмени, шанувальники активного способу життя і цінителі якісних речей. Однак сьогодні крім оригінальних кросівок і інших товарів бренду в магазинах зустрічається неймовірна кількість підробок. Тому замість якісного взуття Nike можна легко купити якісь Nake.

 

Сьогодні хвиля фейковий моделей захлеснула не тільки Україну, а й весь світ. Від неї особливо страждають відомі бренди. За офіційними даними представників Nike близько 90% взуття, що реалізується в магазинах, є підробкою. Звичайно, розробники і офіційні дистриб'ютори борються з цією проблемою, але як бути звичайним споживачам? Як убезпечити себе від покупки репліки або просто підробки?

 

Сьогодні ми пропонуємо вам ознайомитися з практичними порадами, які допоможуть вам вберегтися від обману.

 

Оригінал або виріб: практичні поради

 

При виборі кросівок Nike звертайте увагу на:

 

зовнішній вигляд виробу;

упаковку;

вушка для шнурків;

якість строчки;

підошву;

устілки;

якість фарбування моделі;

країну виробництва;

серійний код.

Перш за все, необхідно звернути увагу на зовнішній вигляд взуття. Всі рядки повинні бути рівними. Виключається наявність патьоків клею. Також кросівки не повинні мати різкого, неприємного запаху.

 

Одним із доказів оригінальності взуття Найк є коробка. Вона повинна бути справжньою - з логотипом, виконаної у фірмових кольорах компанії.

 

 

 

Якщо моделлю передбачені пластикові вушка для шнурків, вони повинні бути квадратними з округленими кутами.

Брендове взуття Nike має матову підошву, оскільки в її виробництві застосовуються спеціальні композитні матеріали. На відміну від оригіналів підошва в фейковий моделях виконана з блискучої гуми.

Слід звертати увагу на устілки. Вони мають середню товщину з пробитим штампом у вигляді фірмового логотипу, нанесеного з вивороту.

Кросівки Nike повинні бути рівномірно забарвлені, без напівтонів, переходів або плям.

Виробник відшиває всі моделі в азіатських країнах, тому напис на лейблі Made in China не повинна вас насторожити.

Однак найшвидшим способом переконатися в оригінальності кросівок Nike є перевірка за кодом, який розташований на лейблі. Введіть його в рядок пошукової системи і натисніть «Шукати». Якщо такий код існує в базі бренду, пошуковик видасть фото ідентичною пари взуття.

Купити брендове взуття в аутлет-магазині «Сандаль»

Якщо ви хочете бути впевненими в оригінальності брендового взуття - кросівок, туфель, босоніжок, черевик - робіть покупки в outlet-центрі «Сандаль». Ми продаємо виключно якісне взуття провідних світових виробників.

У нашому каталозі представлено більше 5000 моделей, а асортимент регулярно поповнюється новими парами. Ви можете купити взуття з доставкою в Київську, Львівську, Херсонську, Черкаську та інші області України.

Nike: оригінал чи підробка